Zasoby NGC

Zbadaj swoje monety przy użyciu jednego z popularnychzasobów NGC online.

Rejestr NGC – zobacz grupę monet certyfikowanych przez firmę NGC według klasy, abyokreślić względną rzadkość swoich monet. To popularne narzędzie jest dostępnedla wszystkich kolekcjonerów opłacających członkostwo w StowarzyszeniuKolekcjonerów.

Zweryfikuj certyfikat NGC – użyj tego narzędzia online, aby porównać danecertyfikacyjne dowolnej monety z bazą certyfikatów NGC.

Przewodniki cenowe NGC – firma NGC oferujekilka przewodników cenowych, aby wesprzeć kolekcjonerów w ocenie monet ipodejmowaniu bardziej świadomych decyzji przy zakupie. 

Przewodnik cenowy NGC dla monet światowych – przewodnik cenowy dla monet światowych to kompletnykatalog wartości monet światowych od 1600 r. do chwili obecnej. Utworzone przezfirmę NGC i NumisMaster (Krause Publications) strony przewodnika cenowegoułożone są według numerów katalogowych i obejmują wartości, obrazy oraz danetechniczne, takie jak gramatura, skład, grawer i aktualne wartości kruszcu.Jest to najobszerniejszy z dostępnych przewodników cenowych z wyceną monetświatowych – co więcej, bezpłatny dla wszystkich użytkowników.

Przewodnik cenowy NGC dla monet amerykańskich – korzystaj z bezpłatnego dostępu do najobszerniejszego i dokładnegoprzewodnika cenowego dla monet amerykańskich. Wartości rzadkich monetprzedstawione w Przewodniku cenowym NGC dla monet amerykańskich zostały zebraneniezależnie i zredagowane przez wydawcę NumisMedia na podstawie rzeczywistych,udokumentowanych transakcji rynkowych. NumisMedia jest to najdokładniejszy,bezstronny raport na temat wartości monet amerykańskich.

Przewodnik cenowy NGC dlamonet amerykańskich jest jedynym dostępnym źródłem, które pozwala na badaniezmian wartości monet amerykańskich przy użyciu zaawansowanej analityki. 

  • Dynamiczne narzędzia graficzne pozwalają na przegląd pięciu lat wycen historycznych dla każdej monety USA. Można nawet tworzyć niestandardowe wykresy, które pozwalają na porównanie wyników dla dwóch do pięciu różnych monet.
  • Innowacyjne narzędzia do obserwacji trendów umożliwiają ocenę wyników dla różnych monet w zestawieniu na podstawie klasy i kryteriów wartości dostarczanych przez użytkownika.

Przewodnik cenowy NGC dla współczesnych monetchińskich – specjalistyczne źródło,jakim jest Przewodnik cenowy NGC dla współczesnych monet chińskich, przedstawiawartości, dane techniczne, obrazy, wyniki z rejestru NGC i inne dane dlachińskich monet z serii Panda, Lunar oraz Unicorn, a także dla medali.

Przewodnik po wartości światowych monet złotych – odzwierciedla średnie ceny ofertowe lub przykładyegzemplarzy certyfikowanych przez NGC tą samą datą według klas.

Rejestr monet NGC – Rejestr NGC jest wspólnotą, w której kolekcjonerzy mogą prezentować swoje monety i rywalizować z innymi jako posiadacze najlepszych zestawów.